קוסמטיקה טבעית

יש גם קוסמטיקה טבעית!

מחשבות נעימות מייטיבות איתך ורגשות יציבים וחיוביים מרפאים אותך. מזון בריא מחיה אותך, שתיה, מים ומיצים מפירות וירקות מרווים אותך. הגוף מודה לך על הטוב שאת גומלת לו. הנפש שמחה בתוך הגוף הזה.

אבל רובינו השתמשנו בווזלין לסיכוך העור, ולא שמנו לב שזה תוצר המופק מנפט, וכן גדלנו עם מחסלי כינים משליש נפט… שמפואים וסבונים, חומרים משמרים מוצרים להארכת חיי מדף-ממה הם עשויים? האם נעצרת לבדוק מה הם נותנים לך במסווה יפה וריחני? 

עכשיו מתעוררים לאייכות! מנקים הכל! חוזרים בתשובה!

עושים רי-סטארט ונותנים צ’אנס לבריאות. מפסיקים לעשן מתחילים לחיות!

מוצרי בריאות טבעיים או- בריאות בידיים שלך

מה שנמרח על העור, יחדור לתוכינו. האוכל של העור זה השמש, המים והדלק! מה שנמרח יחדור דרך שכבות העור ויגיע לדם! עם הדם הרכיבים ישוטו לכל מקום בתוכינו, לכל איבר ואיבר.כן. בדיוק.

אז מה אנחנו רוצים שיגיע למוח, ללב, לכבד, לכליות..?

שואפים שכל מה שניתן לו-שיהיה הכי טבעי! אורגני ומשובח! ללא פשרות!

משום כך-במסגרת הריפוי ומניעת המחלות-נשקיע יותר מודעות ויותר זהירות והרבה יותר אהבה. נזין את המכונה שמסיעה אותנו לאורך חיינו, נחשוב על כל מה שנעניק לעצמינו ולקרובים אלינו. 

אפשר לשמור על האסטטיקה היופי והחן-עם חומרים כמו: חמאת שיאה, שמני מרפא, לחותניים-מוסיפי לחות ומאזני עור, אמצעים לניקוי טבעי, מגמישי עור ומזינים, שמירה על חיוניות וחידוש שכבות העור, טשטוש כתמים, הבהרת עור, מחליקי קמטוטים ועוד-בעזרת רכיבים שבאמת מרפאים ומייטיבים במקום מה שמזיק לאורך זמן. למה?

כי מגיע לנו! כי הגוף שלנו-תלוי בנו! ואנחנו – בו.

 

Call Now Button דילוג לתוכן