טיפול טבעי בחרדות ודיכאון – איך מתמודדים?

החיים בצל החרדות. חסרי מנוחה וחופש.

פתאום זה התחיל, התחושות האלו בגוף, ההרגשה כאילו אני הולך למות, לא פחות מזה. מי חשב שיש לזה שם, שכל כך הרבה אנשים סובלים מחרדות ושרובם לא משתפים במה שעוברים. כי מי בכלל יבין אותי?!

משהו קורה בפנים, משתלט ולא נותן מנוח. כמו אורח לא קרוא שמפתיע כל פעם ואת/ה נשאר דרוך ומאוים כל הזמן, מחכה לקרב הבא.

החרדות סוגרות בפנינו את העולם, ומשאירות אותנו בבדידות וכאב שלא נראה כלפי חוץ, אבל הוא מאיים מבפנים. בשקט הרסני.

טיפול טבעי בחרדות – יש כזה דבר

לא נתעסק עם הסיבות הגנטיות, או הכימיות. אין טעם להגדיר מתי זה יעבור ומה השיטה הטובה ביותר והמהירה ביותר. החשוב ביותר לדעת-שהכל עובר! ככה אמא שלי תמיד אומרת לי, ומכניסה בי תמיד רוח תקווה. הכל עובר! כשם שהחרדות התחילו, כך הם גם ידעכו ויעלמו.

תסתכלו אחורה ותראו, כמה מוקשים כבר עברתם, כמה קשיים וחוויות, אירועים פיזיים ורגשיים, דברים מתפוגגים בזמן שאנחנו מתמודדים ומשתדלים. יש בורא לעולם. והוא ממש לא מכוון לרעתנו.

טיפול טבעי בחרדות

בנתיים יש עבודה.

יש מי שיבחר להתמודד לבד עם הסבל, ויאמין בכוחותיו, וילמד טכניקות להרפיית המתח וימתין לגל שיעבור. וזה מכובד ונפלא!

יש מי שחייב יד מקצועית תומכת ומובילה לשינוי. לכן יש מטפלים ויש שיטות רבות. כולם רוצים לעזור לך! כל מי שנמצא מחוץ לבור-ואוהב אותך יושיט לך יד. רק שהקרובים אליך, כל כך בצער מהכאב שלך, וההזדהות הרגשית כל כך גדולה, וידע אובייקטיבי לא תמיד נמצא אצלם, שנשארת רק תחושת החמצה ואכזבה. וצער.

מטפל טוב הוא מי שאת/ה תיתן בו אמון! שיהיה שליח עבורך ופנס לדרך. גם אם היא ארוכה. כמו דלק, שתוכל/י להמשיך במסע.

לכל רופא יש ארגז כלים, ידע רב והכשרה מקצועית. את/ה צריכ/ה להתפלל חזק, שתזכ/י להאמין ולתת אמון. כיוון שסתימה אפשר לשחרר עם פומפה או צינור מתכת, זרם, או פינצטה.

בשבילי, מניסיון של מעל 12 שנות עבודה עם מטופלים רבים ושונים, אני רק צינור. רופא כל בשר נתן לי תפקיד, כלים, אינטואיציה וידע רב בתחומי הנפש. מנסיוני, טיפול טבעי בחרדות הוא בהחלט אפשרי.

אצלי יש ארגז כלים מגוון, לזיהוי המקום התקוע, לשחרור מהסבל ולפתיחת הסתימות.

אבחון ‘ראי הנפש’ יאיר את הדרך, הבעיה והכיוון הנכון בדיוק לך. טיפול טבעי בחרדות יכול לבוא לידי ביטוי בכמה דרכים: טיפול בפרחי באך ושמנים אתריים יעזרו עם הפחד, הייאוש והדיכאון. טיפול בשיטת טאט ( TAT ) ישחרר טראומות ודפוסי חשיבה, עוד טכניקות מודעות, מסעות, 3 הממדים, שיחות ואהבה כל הזמן.

עצה לבנתיים-נסו לאהוב את מה שיש כי זה הכלי הבסיסי ביותר. להודות על הקושי זו המדריגה הכי גבוהה שאדם יכול להגיע אליה, וכמובן תפילה לעתיד טוב יותר ולרחמים גדולים. ולהיות כמה שאפשר בשמחה. כי אחרת, זה לא חיים!

Call Now Button דילוג לתוכן