לרוב הבעיות הרגשיות והפיזיולוגיות-יש פתרון טבעי

הידעת? זה אנושי שיהיו לנו בעיות או חוסרים.

כאב או צער. פחד או מחשבות טורדניות. כאבים פיזיים או מחלות.

לרוב אנחנו מדחיקים אותם, מנסים לברוח ולקוות שזה יעבור.

או מגזימים ונכנסים לפחדים וחרדות מכל דבר שלא הולך לנו כמו שקיוינו.

לרוב אנחנו נוהגים לפנות לקבל עזרה דרך רופאי המשפחה, או חנויות הטבע.

לפעמים זה עוזר. לפעמים אנחנו נכנסים ללופ כזה, של מרדף אחרי רפואה שתשקיט את הפחד או הכאב.

מן הראוי לנו לעצור לרגע. להקשיב לכאב. להסתכל לו בעיניים. לראות מה הוא רוצה.

לפעמים שיחה פנימית כזאת יכולה להאיר לנו דרך: אולי זה רק דבר קטן שתלוי במשהו שאכלנו, או משהו שהרגשנו, או חוויה שסגרה משהו בלב שלנו…וזה יכול לעבור מעצמו. רק בזכות זה שלא נבהלנו, אלא שמנו שם קצת תשומת לב.

במקרים אחרים-אפשר לעשות שינוי במשהו, אפילו שינוי קטן. טוב לחפש מה הייתי רוצה לשנות בחיי ואני רק דוחה את ההחלטה שלי. על מה הכאב הזה דורך לי. מתי זה קורה ולמה דווקא היום. כמה זמן אני עושה את אותה הטעות וממתי הכאב התחיל….

לכל כאב יש שורש או זרע. כמו לכל בריאה. הזנחה או בריחה, לא יכולים להסתיר אותו לאורך זמן. מתישהו תגיע הבשלות לריפוי. הכאב הוא רק סמפטום. כנ”ל-מחלה. המטרה הגדולה היא למנוע את ההתפרצות, ו”חכם-עיניו בראשו” ו”יפה שעה אחת קודם”….

נבראנו בריאים וחזקים, עמידים ובתנועת צמיחה כל הזמן, פיזית ונפשית כאחד. כל כאב הוא הזדמנות לצמוח. השינוי הראשון יהיה ברובד הפיזי-שעת קימה והליכה לישון. אכילה, יותר טבעי, יותר בריא. שתיה-יותר מים. תנועה-יותר תנועה, יותר שמחה, יותר אהבה. במידה ולא השתנה המצב-ניתן לטפל בעזרת שמנים. צריך להכיר את סודות השמנים, הם ניתנים להשגה. כדאי לקבל ייעוץ או תערובת מארומתרפיסט/ית מוסמך.  לרוב, הבעיות יעלמו, או יחלשו. במידה והנפש סובלת וכל זה לא הועיל לחלוטין-כדאי לבקר מטפל/ת הוליסטית או רגשית. במידה והבעיה יותר חמורה, ניתן להתחבר לריפוי תדרים שפוגש גם את הנפש וגם את הגוף.

יש עוד הרבה כלים בשטח.

רק בבקשה ממך-אל תתיאש/י!

כפי שנבראת טבעית, מעפר ומבשר, גם הרפואות נמצאות כאן, ואין צורך לזלזל בטבע.

העולם נברא בשבילך! הוא מחכה שתעזרי בו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button דילוג לתוכן