ריפוי ביואנרגטי

ריפוי ביו אנרגטי

כמה פעמים החלטתם לטפל בעצמכם?
כמה פעמים החלטתם שעכשיו זה הזמן לשינוי?
כמה פעמים שאלת את עצמך שאלות שלא ידעת לענות עליהן?
כמה פעמים? ושום דבר לא קרה?

קצת על השיטה של ריפוי ביואנרגטי…

ביו אנרגיה (ביוארגונומי) הינה שיטת אבחון וטיפול שפותחה על ידי רפי רוזן ומבוססת על מחקרי פרופסור וילהלם רייך שעסק ב”רפואה הוליסטית” והתייחס לאדם כשלם, כשכל חלק בין אם נפשי או פיזי משפיע על תפקוד חלקים אחרים.
טיפול ביואנרגטי מתנהל בתחילתו על ידי תשאול מילולי קצר של המטופל.
בעזרת הטיפול הביואנרגטי יוכל המטפל לאבחן ולאזן את המטופל במישור הפיזי, המנטאלי והרגשי. בעזרת חישת אנרגיה באמצעות טכניקת העפעוף וחיזוק המקומות החלשים אנרגטית.

ריפוי בביו אנרגיה – למי זה מתאים?

ביו אנרגיה זהו טיפול שמתאים לפתרון בעיות רבות ומגוונות החל מבעיות רגשיות, פחדים, כעסים וחסמים. וכן בעיות פיזיות או קשיים בלתי ברורים. כך שהוא יוכל להתאים לכל אדם בכל גיל.
הטיפול בשורש הבעיה ושחרור האנרגיה מוביל פעמים רבות לפתרון מוחלט של הבעיה ומאפשר חיים שלווים יותר.

איך טיפול ריפוי ביואנרגטי מתבצע?

טיפול בביו אנרגיה נעשה ללא מגע יד אדם. התהליך מתבצע באמצעות עפעוף, תוך תקשור עם האנרגיה של המטופל.
טכניקת העפעוף קיימת לצורך איתור זרימה אנרגטית ומשמשת ככלי עבור המטפל על מנת לחשוף את החסימות במעברי האנרגיה.
אנרגיית החיים היא כוח שקיים בכל תא בגוף. ישנן חוויות שאנו חווים במהלך חיינו שגורמות למרכזי האנרגיה לצאת מאיזון וחוסמות את האדם מלחיות את חייו כפי שהיה רוצה.

דרך הטיפול הביואנרגטי אני מאתרת את הסיבות לחסימות, פותחת אותן ומאפשרת למטופל לחיות את חייו במלוא עוצמתם.
זהו טיפול מהפנט, שדרושה בו מקצועיות וניסיון רב.
אני רואה בטיפול טוב ייעוד והגשמה ומזמינה אותך להגשים את עצמך בטיפול של ריפוי אנרגטי שבו נוכל להבין מה מעכב אותך בחיים ולפתוח את החסימות.

מעוניינים במידע על טיפול בפרחי באך? לחצו כאן!

ביו = חיים
אנרגיה = כוח
בוא לקבל את הכוח הדרוש לך כדי באמת לחיות את החיים באמצעות טיפול ביואנרגטי

טיפול בביו אנרגיה – תיאורי מקרה

בת 16 פלוס

והחרדות לא נותנות לה מנוח. הטיפול שהיא מבקשת זה שיעלם מחייה חוסר הביטחון לפחות! לאור האבחון שעשינו, התברר שבשורש יש פחד נטישה מאז גיל שנה! איך היא תזכור איזו טראומה חוותה? חשבנו על אחותה שנולדה נגד רצונה אז, והוריה חגגו עם איזה תינוקת אחרת…היא ביקשה שאדבר על זה עם אמא שלה. לא יכולתי לסרב. האמא זוכרת היטב חוויה קיצונית ובלתי נשכחת מגיל חצי שנה של בכי היסטרי, של בת ה 16 פלוס היום, כשהאמא נאלצה להתעכב עם שכנה…. אירוע כל כך טרוויאלי, למי לא קרה, איזה רגע שאמא נעלמה לנו מטווח העיניים, וחווינו רעידת אדמה וסוף העולם! מי לא חי עם חששות אפילו סמויים מנטישה, בדידות, סיוטים בלילות, חלומות צניחה לאינסוף, מוות אפילו…. למטה בקרקעית גרה לה טראומה. ויעברו מים רבים, וכאילו פתאום יצוף מחסור שיתבטא בצורות שונות, מול קשר או מערכת יחסים תקועה. עם עצמך, או עם החיים. יש כלים לתקן פנצ’רים כאלו! צריך לצלול לקרקעית, לנקות חלק, להדביק חדש. ולעוף אל החופש!

בדיקת מזוזות

8 “ימים לפני חתונה של ביתי, היא חלתה ב”מונו”. חולשה וחום ועייפות נוראית. רצינו לדחות את החתונה! ביקשתי מיעל שתגיע לבדוק את ביתי- וכמו “דוקטור דוליטל” היא הגיעה בערב, עם ערכת האבחון שלה. אבל מיד כשהגיעה, עפעפה בעיניה(בדקה באנרגיות)ואמרה-“יש פה מזוזה לא תקינה! ואמרה שנבדוק. נתנה טיפות לביתי ואמרה-“חתונה-לא דוחים, יהיה בסדר”. והלכה. למחרת הזמנו מישהו לבדיקת המזוזות. יש לנו המון מזוזות בבית, ברוך השם. הוא הוריד ובדק אחת לאחת, כי לא רצינו להישאר לילה בלי. והן היו בסדר גמור-מזוזות מהודרות! כבר התעייפנו מהמתח, הרי יעל אמרה שיש משהו לא בסדר…הוא היה המום! המזוזה האחרונה-היתה הפוכה!!! מאז, גם הסופר, התחיל להגיע ליעל לטיפולים ואבחונים לפי הצורך. מדהים לא?”

דברי המלצה על הטיפולים האנרגטיים של יעל קשי

בעלי חולה סכרת כבר הרבה שנים. לאחרונה התפתח לו פצע סוכרתי ברגל. נסענו פעמיים כל שבוע לטיפולים במרפאות מיוחדות לסוכרתיים וכלום לא קרה.
הפצע איים על נמק. ונמק-ל”ע זה אומר קטיעה של חלק מהרגל. בעלי ואני הורים לתינוקות והפחד שלנו היה נורא! איך אפשר לגדל תינוקות בלי רגל של אבא?!
יעל היא חברה ותיקה שלי. כשבכיתי לה בטלפון על מצב הפצע של בעלי-היא שאלה בעדינות ובתקיפות, “תגידי! למה את לא מבקשת שאטפל בו באנרגיה?” ועניתי לה בבושה: “כי הוא לא מאמין בזה”. “לא משנה לי-יעל ענתה, אני עושה את זה בשבילך,את צריכה פה עזרה!” וכמה דקות היה שקט בטלפון, פתאום יעל אמרה: מצטערת! היה יכול לעבור לו הכל תוך 3 שבועות. אולי בגלל שהוא לא מאמין, העזרה לא מגיעה אליו. מצטערת. אז בכיתי! והיא אמרה לי-“דברי עם בעלך,ביום שאתם רגועים. תאירי לו שאם משמים לא עוזר לו הטיפול הקונבנציונלי, יש הרבה דרכים היום! יש אלפי מטפלים! שיבחר מישהו,לא משנה מי, ושינסה לעזור לעצמו”. מצאתי את הרגע הנכון ודיברתי עם בעלי. אני לא יודעת מה גרם לזה, אבל אחרי יום!!! ראיתי שהפצע משתפר. חשבתי שאני מדמיינת! חיכיתי למחרת היום-וראיתי שהפצע מתחיל להיסגר! רקדתי משמחה! ישר ידעתי שזה בזכות יעל! התקשרתי אליה וצעקתי לה: It’s working ! והיא לא הבינה מה אני רוצה לומר לה בזה. אמרתי ליעל-“הפצע מתחיל להיסגר”! היא שמחה ולא הבינה מה קרה פה. אחרי עוד דקה יעל הסבירה, שכמו שרבי נחמן אומר, שיש תפילות שלא נאמרות בכוונה, הן עומדות תלויות ברקיע. וכאשר אדם מתפלל פתאום מלב שבור, התפילה האמיתית שלו, סוחפת איתה אל השם, את כל התפילות שלו שהיו תלויות ומחכות לרגע הזה. והכל עולה בסערה לשמים ומתקבל אצל המלך. כך גם הטיפול באנרגיה-אולי לרגע היה לבעלך איזה רצון ,איזו פתיחות לריפוי שונה, אז הריפוי האנרגטי שנשלח אליו-חדר אל הכלי שהוא הכין מפתיחות הלב, ומשמים הכריזו שמגיע לו.
יעל ביקשה שאצלם את הפצע ואת הריפוי עד להחלמה.יש אצלי את הצילומים-זכר לנס.


Call Now Button דילוג לתוכן