טיפול בפרחי באך

אם אתה מרגיש חוסר יכולת להגשים ולממש את עצמך, אם היית רוצה לפעול על מנת לחיות בהרמוניה עם מה שמעכב אותך, ריפוי בפרחי באך- זה הטיפול בשבילך! טיפול בפרחי באך יוכל לתת את המענה לכל בעיה רגשית שמונעת ממך לחיות את חייך כמו שהיית רוצה לחיות אותם, כמו שאתה חולם לחיות אותם!

מהם פרחי באך?

תמציות פרחי באך הן רפואות טבעיות שמופקות מסוגים שונים של פרחים, שהתגלו על ידי ד”ר אדוארד באך ממציא השיטה, והם בעלי סגולות ליצירת הרמוניה בין גוף ונפש. טיפול בפרחי באך מרפא את האדם ולא את מחלתו, אין בהם תלות וההשפעה שלהם נפסקת מיד עם סיום נטילת התמצית. השיטה פותחה כאמור, על ידי ד”ר אדוארד באך שסיווג 38 מצבים נפשיים שונים. לטענתו, התמציות עוזרות להתמודד עם מצבי לחץ, חרדות, פחד, דיכאון, אשמה, בדידות ועוד. תמציות פרחי באך נועדו לטפל בעיקר ברובד הנפשי. כמו כן, התמציות ידועות בהשפעה המופלאה שלהן על ילדים.

כיצד הטיפול וריפוי בפרחי באך מתבצע?

תמציות פרחי באך מותאמות לכל מטופל בהתאם למצבו לאחר אבחון מעמיק. ריפוי בפרחי באך מהווה תמיכה וטיפול משלים.

למי מתאים טיפול בתמציות פרחי באך?

טיפול בפרחי באך מתאים לכל אדם/ילד שחווה איזשהו קושי בחייו, קושי שנובע מבסיס רגשי או נפשי.

מה חשוב לדעת!

• אין כל סכנה בשימוש בשימוש של תמציות פרחי באך הניתנות על ידי מטפל מוסמך. • טיפול באמצעות פרחי באך מומלץ לשילוב עם טכניקות טיפוליות אחרות אך יעיל גם כטיפול עצמאי. • חשוב מאד לא להקל ראש במציאת מטפל מוסמך ומקצועי שידע את רזי השיטה בצורה היסודית ביותר וידע להתאים את הטיפול היעיל, האפקטיבי והנכון עבור כל אדם. שכן, מטפל- תפקידו לאבחן נכון את הצורך הרגשי כדי לעזור לנו להגיע להרמוניית גוף-נפש מושלמת. “ציות לקול הפנימי מביא את כל התכונות אליהן שואף האדם: עדינות, חוזק, אומץ, חכמה, שלום ואהבה” / ד”ר באך נושאים נוספים שעשויים לעניין אותך: טיפול בשיטת טאט – TAT טיפול באמצעות ארומתרפיה – ריפוי בשמנים ארומתיים
Call Now Button דילוג לתוכן