ארומתרפיה – ריפוי בשמנים ארומתיים

טיפול באמצעות שמני מרפא

ריפוי וטיפול בשמנים ארומתיים מאוד נפוץ ברפואה טבעית, הם מספקים תמיכה לריפוי גם בקשיים פיזיולוגיים, גם בבעיות כרוניות, בבעיות רגשיות ובקשיים התנהגותיים. בתינוקות, ילדים, נשים וגברים.

במהלך חיינו אנחנו נתקלים לפרקים בכאבים, דאגות, סבל, מחלות, וכו’. לעיתים אנחנו מתגברים ויש מצבים בהם אנחנו חייבים להיעזר ברפואות.

למעשה, הגוף נברא עם יכולת לרפא ולחדש את עצמו, והוא עושה זאת כל הזמן! בונה תאים ומפנה את הישנים. מזרים דם, מנקה ומפריש, מכניס אוויר ומוציא, מעכל ומפנה. כאשר נוצרת בעיה באחת המערכות, הגוף מייד נערך לשלוח “חיילי רפואה”. השם ית’ ברוב חסדיו ברא כזו בריה חכמה ויעילה להפליא!

אבל כמו ברבדים הרוחניים וכנ”ל גם ברגשיים, גם הגוף יודע לחבל בעצמו ואפילו להרוס את עצמו. כמה חבל!

וכמה כל אחד מאתנו מודע לנזקים שעושה לעצמו. באכילה מוגזמת ולא מתאימה, בעישון ושתיה, בתנועה/פעילות הרסנית או מנוונת, ברגשות קשים ובמזג סוער או שבור, במחשבות מפוחדות, שליליות ומדומיינות, בחוסר אמונה וביטחון…זלזול וערך עצמי נמוך…המנגינה שלנו לא תמיד הרמונית. והזיוף צורם והגוף מגיב בהתאם.

שורש הכל ברוח בנפש וברגש. בתפיסות ודרכי מחשבה שאנחנו מאמינים להם, וברגשות שפיתחנו כתרגום מוגזם אל מול אנשים והיחס מהם כלפינו.
לשם כך הטיפול הרגשי הוא הבסיס לכל ריפוי. המסוגל להפוך כאב לאהבה, וסבל לאמונה.
אבל כאשר הגוף כבר צועק, ומשהו נשבר, התפרק, או נסדק, כאשר הגוף כבר לא יכול לעמוד מן הצד ולספוג בשקט את הטעויות שלנו, אפשר לתת לו דחיפה של רפואה מן האדמה, “כי עפר אתה” ו”כי האדם עץ השדה”. והתדרים דומים מאוד, והשם הקדים רפואה למכה.

מיצוי רפואות מעולם הצומח, יעורר את הכוחות לחדש את יכולת הריפוי הטבעי, להיות לו כזרז ומניע לחיות ולפעול נכון. והחומרים הפעילים בצמח שמועילים לרפואות, יהיו לנו “סור מרע ועשה טוב”, התרחק מהמזיק, מחומרים הרסניים והשתמש בטוב ובבריא לך.

כוח מרוכז ועוצמתי במיוחד-הם השמנים הארומתיים. אוצרות מרוכזים מאוד וריחניים, שיודעים לתת מענה לכל מערכות הגוף והנפש. הם תוצאה של אידוי חלקים שונים בצומח, ומתאימים לטיפול והזנה של כל תופעה שיצאה מאיזון וגרמה לכאב או חיסרון מהותי בגוף שלנו.

כמו לאנשים, כך לצמחים, יש את הדרך שלהם להגן על עצמם ולרפא מחסורם. השמן המופק מהם, מרוכז ומדוייק. בדיוק בשבילך! עולם הריפוי בשמנים ארומתיים! לגוף ולנפש, לרגש ולרוח. טיפול בשמנים ארומתיים נפלא לנשמה!

טיפול בשמנים ארומתיים: מטפלת הוליסטית-רפואה הוליסטית

כמטפל הוליסטית שנים רבות התעלמתי מעולם החומר, ידעתי שהשורש הוא ברוח, ועפתי.
חלפו שנים, והריח הגיע. רק התקצרה לו ה-וו של הרוח. הגיע אביב, שופע ניחוחות. נשמתי אותם, מתחדשת, מתאהבת בבריאה.

כל מה שאני נושמת, כמו אוכלת, שומעת, נוגעת, זה נהיה אני. חייבת לדייק, לזהות, להכיר, להתחבר, להריח, לנשום, לחיות. השמנים האתרים מצאו אותי.

מאז אני טובלת בים של שמנים. כאלו שמוצו מחלקים שונים מצמחים מגוונים, חלקם מן השורשים, מהגזעים והשרפים, מן הזרעים, מן העלים, הפרחים…

מצאתי בין הניחוחות הגבוהים וגם בעמוקים והכבדים, מרפא למקומות בגוף ובנפש.
גיליתי ביניהם את הביטחון והתקווה, את הליטוף וההבנה, את העזר לחומר שבי, לנפש החיה.
את הכנפיים לרוח שבי, ואת הסוד-לנשמה שלי.

למדתי את לימודי הארומתרפיה, מתוך צימאון לעזור לי ולאחרים ולטפל במדויק בשמנים ארומתיים.
בעזרת מילוי טופס שאלות ותחקור מצבך הבריאותי, הפיזי, הגופני, הנפשי והרגשי, אוכל ליצור עבורך פורמולה מדויקת לשיפור בריאותך!

הצמחים נבראו לפנינו. בורא עולם הכין לנו עולם מושלם ודאג גם להעניק לנו כוחות מרפא לעת צרה.
בשמנים הנדיפים קיים כוח המרפא המצוי בצמח להגנתו, וכיון שהאדם-עץ השדה, אנחנו מתחלקים באיכויות ומעניקים זה לזה.

הגוף עצמו נברא עם יכולת שימור וריפוי עצמי. כלי העזר, כמו הבלוטות מהן מופק השמן האתרי, המאפשרים תמיכה מושלמת ואיכותית, אורגנית וטהורה למצבים רבים.

השמנים ניתנים לשימוש במריחה, הרחה ובליעה. השמנים הטהורים והאיכותיים הינם כשרים. יש לנו מבחר שמנים לתמיכה בכל מצב.

אני פה. גם בשבילך. למצוא את התרכובת הייעודית לך.

הורידו את דף התשאול, ושלחו אליי למייל – כדיי שאוכל להרכיב את התרכובת המושלמת ביותר לפי הנצרך לכם. סודיות מובטחת.

תיאורי מקרה

טיפול בשמנים ארומתיים – טיפול טבעי

כל פעם כשמישהו מגיע ומבקש טיפול טבעי, כי לא רוצה לקבל כדורים כיון שפוחד מנזקים ותופעות משנה של הכימיה. אני רוקחת לו פורמולה או שתיים לטיפול המדויק לו. ומבקשת שיחזירו לי טלפון ויספרו איך מרגישים, גם אם לא חל שיפור. גם היום חזרה אלי מישהי ששיתפה איך 2 בעיות שונות שטיפלנו בהם חלפו! אני עצמי הופתעתי באיזה מהירות זה עבר לה! בשבילי זה יום מלא! מלא בסיפוק והרגשת שותפות עם בורא עולם בעניין הריפוי. כמעט כל יום אני זוכה לנחת כזו. יש המון עדויות כאלו! מי יתן ואהיה גם בשבילך, שליחה נאמנה. ויהא זה שכרי בעמלי.

ו/או
אישה חרדית מבית, בשנות השישים המאוחרות שלה, פנתה לבקש ממני משהו שיתן לה חשק לשבת. -לא מבינה, אמרתי. והיא:” כשמגיע יום שישי ואני גומרת לבשל ולנקות, אני רוצה רק לישון עד יום ראשון. זה זוועה , אני שונאת שבת!”-ובשאר השבוע? איך את מרגישה? “אין לי בעיה! אני גננת, מלאה שמחת חיים, עובדת כבר שנים, מרוצה מאוד”. יופי, נשמתי נשימת רווחה. אז זה לא דיכאון רציני. -יש משהו חדש בחיים שלכם מאז שזה התחיל לך? שאלתי. “תראי, אין אף אחד בבית”. -מה? את לבד? אין לך בעל? “לא. יש לי בעל. הבן הצעיר התחתן והבית ריק.” אהה. ירדתי לסוף דעתה. למחרת היא באה לקבל שני סוגי רקיחות משמנים. ביקשתי שתצלצל לספר מה קורה. חיכיתי. עברו שבועיים ולא יכולתי להתאפק, צלצלתי לשמוע. “אוי! אל תשאלי”, היא אומרת, “אני בן אדם חדש! בעלי מאושר! אני יושבת ואוכלת איתו סעודות שבת, אנחנו שמחים” רווח לי. פשוט רווח לי. תודה השם! פלא פלאים! “ויש לך משהו אולי בשביל הברך שלי?”……נשמתי. רצתי להכין.

אחרי לידה

אמא של אישה צעירה אחרי לידה, התקשרה אלי בשעה לא שעה: הבת שלי סובלת מטחורים כאבי תופת! יש לך משהו בשבילה? לא היה לי משהו מוכן. כן, בטח יש, השבתי. אצלצל יותר מאוחר שתבואו לקחת.

רצתי לשמנים, לחברים שלי שיש איתם מלא מלאכים, כי על כל עשב ועשב ישנו מלאך… וחפרתי היטב, חקרתי, כמו שאני אוהבת. לדפדף, לבדוק התאמה, לכתוב ולמחוק, לשכוח לאכול, לשתות, לשכוח את עצמי. לצלול. זהו. רק תערובת לטחורים, והיצירה בשיאה. רפואה! ישתבח שמו! צלצלתי. עברו כמה חודשים והאישה הצעירה הגיעה עם כאבים בפטמות, רצתה לדעת אם יש לי משהו. ואמרה: מייד כששמתי ממה שהכנת לי לטחורים, הכל עבר. אבל המשכתי לשים עוד כמה ימים. ומאז אין לי כלום שם. אז מה יש לך לכאבים מההנקה?…. ויצאה עם שלל חדש. פלא עצום!

פתאום היא מרזה מדיכאון

כמעט בת 80, פתאום היא מרזה, הכל קשה לה, היא בריאה, סוג של דיכאון. לא נעים לה מבעלה, לא מהבנות, כולם אומרים לה! תעשי משהו שאת אוהבת, למה רזית, מה אני אגיד להם?! כבר נמנעת מלצאת למועדון בית הקשיש, מרגישה בודדה בעולם, אף אחד לא מבין, שום דבר לא מעניין, אין חשק לכלום.

הגיעה אלי כשהבנות דחפו אותה כמעט בכוח, נתתי לה לבחור צבעים, צבעים זה יפה, יש לך משהו כדיי שזה יעבור? בטח! והזכרתי לה שהכל מהשם. שתגיד לו תודה. שככה מצא לנכון. שזה יעבור כשהוא יחליט. רק תודי לו. הלכה עם תמציות. חזרה וקיבלה רקיחת שמנים נוגדי דיכאון, אין שינוי אמרה בבושת פנים. הבנות ראו איזו התנוצצות יום אחד, והיא אמרה שעשתה הצגה, כדיי שיפסיקו לדאוג לה. היתה לה עצירות. גם לבעלה. יש לך משהו לבטן? בעזרת השם! ורקחתי תערובת שמנים לשחרור. ועזר! לשניהם היתה הקלה. קלה. הנחתי לה שבועות מספר. היום צילצלה, קולה צלול כמעיין ורוחה שבה אליה. תודה רבה, היא אמרה. חשוב לי מאוד להודות לך, הכל חלף. היא שמחה. שמחתי בשמחתה. שמחת גאולה פרטית. היא ברכה-שתזכי תמיד להיות שליחה נאמנה, להזכיר ולקרב יהודים אל אבא שבשמים. כמה התביישה שצריכה לשמוע ממני איך מדברים עם השם. כל חייה עשתה זאת, וכשהרוח הלכה, היא שכחה, שהכל זה ממנו. הכל לטובה. וחזרה אל אבא. והלב חזר לחיות, לנשום. לאהוב. אחחחח איזה אושר! הרפואה היא שלמה. זכיתי להיות שותפה, בצערה, ולראות בשמחתה.

באמת עזרת לי – שיחת הודיה עם מטופלת

“צלצלתי להגיד לך תודה, כי באמת עזרת לי.”
-תודה דליה. אני מזה שמחה לשמוע.
“תראי מה קרה, הבת שלי נדבקה מהשיעול שהיה לי. הרופא שלה מצא אצלה דלקת גרון חזקה ומילא אותה ב1000 מ”ג אנטיביוטיקה. איזה מזל שאצלי הכל עבר עם התרופה הטבעית שהכנת לי. באמת! הכל עבר! “
-השם אוהב אותך. תגידי, אני יכולה לכתוב ולשתף אחרים עם מה שאת מספרת עכשיו?
“כן. בטח. אבל לא נעים לי עם השם שלי.”
-בסדר. בלי שם. אני כותבת כל מה שאת אומרת.
“תראי, את עזרת לי בהתחלה עם הנשימה. שהיה לי אף סתום ולא יכולתי להירדם בלילות. הבאת לי בקבוק עם תרופה טבעית. היה לזה ריח מצוין. רק הייתי מריחה, והיה נפתח לי האוויר. ובלילה הייתי שמה לידי, וככה נרדמת. עד שזה עבר לגמריי ולא חזר. ברוך השם”.
-ברוך השם! מה היה אחרי זה? אני כבר לא זוכרת.

“כן. סיפרתי לך שהאוזניים שלי מגרדות, ויש לי צלצולים ורעשים, לחץ בתוך האוזן. וכבר כמעט לא שמעתי כלום. הרופא משפחה ניסה לשטוף לי את האזניים, ולא יצא כלום. שלח אותי לרופא אף אוזן גרון שידקור אותי באוזניים. נבהלתי! כי כבר כאב לי מה שהוא עשה לי, ופחדתי שאולי הוא יעשה לי יותר גרוע. חשבתי, שאולי אלך אלייך ותתני לי משהו טבעי בלי כאבים ויעזור לי. כמו שעזרת לי עם הנשימה. אז הכנת לי והשתמשתי בזה ועבר לי לגמריי. מרגישה הרבה יותר טוב. לא מגרד, לא צלצולים ורעשים ואני שומעת מצויין! הכל התנקז. בע”ה, יהיה בסדר.
בגלל ההתרשמות שלי, אני רוצה שתרגישי טוב, שהטיפול הוא שלך. לתת לך הערכה. כי טיפלת בי יפה מאוד ובצורה טבעית. וכל פעם, זה עזר לי.

ואז הגרון שכאב לי ולא יכולתי לדבר ולנשום. הייתי משתעלת וצרודה מזה, כאבים מרוב שיעולים, מלא ליחה, ומשהו עצבני בפנים שנלחם ורוצה לצאת ולא מצליח. קיבלתי ממך משהו להתיז וגם לבלוע. ובאמת זה עזר לי. עכשיו לא מרגישה כלום! הכל חדש, מרגישה שקיבלתי גרון חדש. מיוחד. כאילו לא היה לי. אז עכשיו שהבת שלי עם אנטיביוטיקה, בטח גם לי היה את החיידק כמו שלה, והחומרים הטבעיים נלחמו וחיסלו את זה. אם היא תרצה גם לגרון, אני אגיד לך והיא תקנה”.
-זהו. כתבתי הכל ברשותה. לבריאות!

Call Now Button דילוג לתוכן