המסע – The journey

את שיטת המסע-גילתה בתוכה ברנדון בייס, מורה אמריקאית למודעות וריפוי הוליסטי, כאשר נאבקה לרפא את עצמה באופן טבעי והגיעה לעומקי עצמה דבר שהוביל לריפוי שלם.
המסע הזה הפך לשיטת ריפוי גופנפש.
כדי לאפשר למטופל להגיע לעומקי הוויתו אני מובילה אותו איתי למסע. במסע האדם פוגש את המקום הכי עמוק שלו, ומרפא את המקום שם-בשורש. באותו מקום-מתגלים כל עוצמותיו להם הוא זקוק גם עכשיו, התובנות והעיצות נחשפות ממקום זה, והאדם מתרומם לגבהי שיאיו. דרך המסע מגיע האדם למקום הכי כואב, הכי אמיתי, שם הוא פוגש את האוצרות שבו. את התבונה העמוקה ביותר, את האמת הכי נקיה שלא ידע ורק עכשיו זיהה, המצויה לא מעבר לים, כי אם בתוככי נפשו, ומשמשת לו למנוף לשוב ולהגביהה עוף.
בהנחייה מקצועית והדרגתית, אני נמצאת לצד המטופל במסע הטיפולי ומאושרת לראות אותו שואב את כוחותיו מפנימיותו ויוצא לדרך חזק מתמיד ומאושר.

תיאורי מקרה

טיפול בפגיעה מינית בשיטת המסע

לא ידעתי שעברה פלישה לפרטיותה כשהיתה ממש קטנה, היא לא זכרה. רק כשכולן התייפייפו בגיל הנעורים, היא לא הרגישה שום רצון כזה. שאלה אותי במסע הטיפולים שלנו, למה? אני יודעת שיש לי פוטנציאל להיות ממש יפה, אבל לא מעניין אותי…עשינו מסעות לעומק פנימה, יום אחד אמרה: אני בטוחה שיש לי איזו פגיעה מינית. בואי נבדוק. אבא שלה תמיד בחר כדורי צבע המדברים על טראומה מינית, לתומי, לא חיברתי בין השניים. מאז אני מן הצד מביטה בה, מתרסקת, קמה, מתמוססת, עפה,, ויום אחד היא חזרה אלי, היה לה שוב את הכוח לעמוד שוב ולהתמודד עם ההתרסקות ולבנות מחדש את חייה.


Call Now Button דילוג לתוכן