קשב וריכוז טיפול טבעי

קשב וריכוז = הֶיסֵּחַ 

טיפול טבעי בקשב וריכוז (גם ADHD) הטיפול בעזרת פורמולה משמני מרפא לפי סוג הפרעת הקשב וריכוז, בי-פוקוס, מתאים לכל גיל וחומרת מצב, ניתן בשילוב מנצח של שמנים ארומתיים ושמני בסיס המתאימים לתופעות אלו. שמנים עיקריים: רוזמרין, מנטה, לימון, לבונה ועוד. דילול וריכוז נכון המורכב ע”י ארומתרפיסט מוסמך, מאפשר חידוד להצלחה. איך זה מגיע ואיך משתמשים? הפורמולה מגיעה בבקבוקון רולאון קומפקטי, דבר שמאפשר להיות צמוד למיקוד! מורחים בעזרת הגלגלת כמה פעמים ביום על שורשי כפות הידיים, משני צידי הרקות ועל העורף. החומר האתרי חודר דרך הנשימה, בהרחה, ומשפיע במהירות על יכולת המיקוד, הריכוז והזיכרון. כמו כן חודר דרך העור ומשפיע דרך מערכת הדם על ההתנהגות וההתנהלות של האדם/ילד. מה התועלת שבטיפול הטבעי בקשב וריכוז? החומרים האייכותיים בשמנים הארומתיים, מתאימים למיקוד ומחזקים ערנות ונותנים שקט וחדות כאחד. תלמידים שלא הצליחו קודם לשבת כמו שצריך לבגרויות למשל, ילדים בכיתות, במרחבי הבית, מבוגרים מפוזרים עם דימנסיה,אנשים עייפים ומתבגרים, נשים בתקופות של ריבוי  כל אלו מרגישים שיפור עצום וקליל כאחד ביכולתם להיות בפוקוס בזמן הנצרך להם. שאין תופעות לוואי או לחץ. הצלחה במבחנים מאפשרת לערך עצמי להתאזן. שמחה וסיפוק מהצלחות, שיפור חברתי, רצון להמשיך ולהשקיע. תופעות לוואי: אין. יש לוודא רגישות או אלרגיה לאחד השמנים. במידה ויש רגישות, מומלץ לעצור את הטיפול. (אחוז נמוך מאוד באוכלוסיה אלרגי לחלק מהרכיבים) למעוניינים להעמיק בסיבות ובתופעות קשב וריכוז– ילדים או מבוגרים שבורחת להם המחשבה, שהם שוגים בדמיונות, או בהגיגים, מבוגרים שלא זוכרים מטלות, זקנים שיום אחד לא מכירים את מי שמולם ולא זוכרים את כתובת ביתם, נערים שלא עומדים בזמנים, נשים אחרי לידה שמאבדות איפוס ולא זוכרות מה חיפשו בכלל…בכל קשת החברה יש רמות שונות של מיקוד, זיכרון וריכוז. גם אדם אחראי ובוגר שמתנתק מעודף אחריות למטרות שלו, ודוחה אותם או שוכח שבכלל היה בדרך למקרר ונתקע בדרך, גם כאן יש נתק מסוים. מי לא חווה חלק מתחושות אלו, ומי יכול להבטיח לעצמו שברבות הימים, יקרא “דמנטי”, או חלילה מעבר לזה (אלצהיימר לא עלינו), יהיה מנותק וחסר כל תקשורת. נכון שישנם ילדים ובוגרים שבנוסף לכך, הם מלאי אנרגיה ותזזיתיות, קופצים או מסתובבים, אפילו כועסים ואלימים, וזוכים להגדרות עם שילובי אותיות מאיימות (ADHD או רק ADD). קשב וריכוז טיפול טבעי

מה התשובה הנכונה?

אנחנו פה להבין את עצמינו נכון, ולא לחנוק רק כדי לנסות שיהיה שקט בבית ובמיוחד בכיתה. קשה מאוד להשתלט על ילד עם היפראקטיביות ובעיות קשב וריכוז, או “לסבול” תלמיד שלא מצליח בכלל להיות בכיתה, כשראשו רוב הזמן יותר קרוב לעננים מאשר למקום בו גופו ממוקם. קשה היה לסחוב מים מהבאר, קשה היה לשמור על ניקיון באוהלים במדבר, או לשמור על חום בארצות הכפור, לצוד מזון או להבעיר אש. היום יש הכל ולא כלום. וכולם רוצים שקט! ואין שקט! וגם שקט מידי-מפחיד! פתרונות כימיים מומלצים היום בהרבה ממוסדות החינוק (זו לא טעות). הדור אכן לא פשוט והרבה מחברי המערכת מתקשים להשליט סדר וקשב בכיתות. כבר שנים נבדקו ונחקרו מאות רבות של מקרים שמשתמשים במוצרים מוכרים, והוכחו כמזיקים ומסוכנים לבריאות. תוכלו לקרוא במקור, רק חפשו. זה לא קשה, האינטרנט מלא. זה הרבה יותר קל מאשר לראות את הילדים נעולים, ילדים טובים ירושלים, אבל העיניים כבויות. הם שקטים, אבל הסבל שלהם הוא עמוק מיני ים והם רחוקים מעצמם. הם שבויים בחושך הסינטטי הזה. אחד מילדים אלו, סיפר לי (בכאב מאופק) שהוא היפראקטיבי ממש, שהוא שובר והורס את כל הבית! בלי שום שליטה, לכן נאלצו להשקיט אותו, עם כדורים. והוא תאר לי את הצער והפחד שהוא חווה, ממש פוחד שיהרגו אותו, כשהוא הפך להיות חסר אונים, חסר תאבון, תאבון לחיים, חלש ופגיע. מישהו כיבה את הזרם בשלטר שלו.  גם הילדים ללא היפראקטיביות, פשוט מעופפים בחלומותיהם ומאבדים קשר עם הנצרך, הנלמד, הנדרש, מקשים על הסביבה, בתי הספר, מקומות העבודה, הצבא, כיוון שהם מצאו דרך פשוט לא להיות, דרך פסיבית יותר, אבל הבושה והאכזבה שהמורה חש מול ילדים לא מקושרים כל כך, קשה לו! כי המורה לא מצליח להצליח! וכך גם כשמתבגרים. אנשים ‘רגילים’ מרגישים מתוסכלים וחסרי תועלת מול אנשים שלא ממש איתם בהקשבה ותשומת לב. לכן זה הזמן לטפל טיפול טבעי, באופן טבעי, בקשב וריכוז וגם בהיפראקטיביות. פשוט לא לתת יד לכיבוי האור בעולם. למה לעשות זאת לילדים שלנו? לקרובינו? לאהובינו?

ADHD / ADD

התופעות שהזכרנו למעלה, נובעות מקשיים אמתיים וטראומות של אותם ילדים ומבוגרים כאחד. גם אנחנו המבוגרים, הננו רק ילדים שגדלו. כל אחד מצא לו דרך להתמודד עם כעסים ותסכולים שלו, איך להיות מול הורה חזק או שתלטן, לחיות עם אח חולה שכל תשומת לב המשפחה מופנים אליו, להיות בודד ולא מובן, להיות חלש ומפוחד, לגדול בצל ולא במרכז, להיות נטוש ולא רצוי, להיות עצוב ולא מוצלח, לא בטוח בעצמו, לא מכיר את עצמו בכלל, לא מאמינים ביכולותיו, לא רגישים למכאוביו, לחלומות האימה ולחזיונות ביעותים, לשנאה ולקנאה, לבושה ואשמה, לייאוש ואיבוד תקווה… לכל זה מצאו הגדרה, הפרעת קשה וריכוז, ADD או ADHD לשילוב עם תזזיתיות ואגרסיביות.

טיפול טבעי בתמציות באך להפרעות קשב וריכוז

אנחנו רוצים טיפול טבעי. טיפול טבעי בקשב וריכוז, זה תהליך טבעי. כמו שעלה נושר מעץ, כשהוא נחלש ומתחיל להשתחרר והרוח באה ונותר לו רק לשחרר אחיזה ולצנוח, אל השלב הבא. אבחון אמיתי יחשוף באהבה את הסיבות שגורמות לו להתנתק מכאן ועכשיו. למה בחר דרך כזאת? לכל ילד, או ילד שכבר גדל לאיש, יש איזו תיבת פנדורה קטנה, שם מסתתר סוד התעלומה. עם מפתח מיוחד (גם לי יש כזה) נגלה את הטריגר שהרס לו, לך, לי, את הפשטות שבבריאות והאיזון הנפשי, רגשי, מנטאלי. ואז נרפה, נרפא. לא נסתום לו את לע ההר געש שלו, אלא חובה לטפל שם. לתת כבוד לסיבה שגורמת לכל כך הרבה נשמות, להתנהג כך או אחרת. נוכל אז לנצח את הכימיה שמגדירה ומקבעת. לפתוח את הלב שלו. את המוח שלו. להגיע אליו, לתת בו אמון, להחזיר לו את האמון בעצמו ובאחרים. לרפא את הפצע שגרם לכאב. טיפול טבעי בקשב וריכוז ניתנים בלקיחה של תמציות באך. פרחי באך לקשב וריכוז נחשפות במהלך האבחון (ראי הנפש) וניתנות בלקיחה פנימית או בטפטוף על שורש כף היד. הן משמשות לו כמגן והילה, בתהליך הריפוי. לקיחת אחריות של ההורים ושל הילדים, נחוצה כאן, כדיי לאפשר גדילה בריאה. קשב וריכוז טיפול טבעי פרחי באך מתאימים לילדים, מרגיעים את הסערה ואת הכאב, נותנים אפשרות לחזור אל כוחם, אל עצמם ועוצמתם. אל החיים. תמציות באך מחזירים לך את הביטחון בעצמך, פרחי באך לדיכאון וחרדה, לכעסים ורגשות קשים. פרחי באך לאובססיה, למתח ואימה, לייאוש או למרמור.

שמנים ארומטיים במקום כימיקלים או שאר מרעין בישין

דרך נוספת וטבעית לחלוטין, היא בעזרת שמני מרפא, שמנים אתריים. שמנים הינם חומרים שהופקו מצמחי מרפא, שנחקרו לאיזה תועלות הם מכוונים ובמה בדיוק כוחם לריפוי. דרך הפקתם באידוי מחלקים שונים בצמח, בו נמצאים אוצרות הטבע שמוכנים לעזור גם לילד שלך או לעצמך. הסבר נוסף על השמנים תמצאו באתר שלי, ואשמח לתת תשובות אם תכתבו לי. בגדול-השמנים זה מיצוי מרוכז ביותר של איכות טבעית, היישר מגן עדן. תחשבו על טיפת שמן זית, מכמה זיתים מפיקים אותה? ומפרחי הורד? כמה אלפי פרחים צריך כדיי להפיק 1 מיליליטר שמן? סגולותיהם ידועות לארומתרפיסטים כמוני. ריפוי טבעי עם שמנים ארומתיים בבעיות קשב וריכוז. בשמנים יש כוחות שפועלים גם על הרגש והנפש. לכל גוון של שמן, יש כוחות שמאזנים X בעיות. לפי שאלון והתבוננות בעולם הילד, ימצא הארומתרפיסט את התערובת שעוזרת לפוקוס. שמחזירה את האכפתיות ללימוד, את הביטחון שלו, את הכוח להתמודד עם כשלונות קודמים, שמאפשרת ביטחון ושמחה. מחברת אותך לשלום ולאמת. מזכירה לך שיש לך שפע טוב. תערובת שמנים אתריים לקשב ריכוז וזיכרון, להיפראקטיביות ואלימות, לכעסים ופחדים, לדיכאון וריקנות. יש לנו בטבע את האוצרות לריפוי. טיפולים רגשיים, תמציות באך ושמנים ארומטיים. לבריאות שמחה ואהבה.
Call Now Button דילוג לתוכן