מטפלת הוליסטית — רפואה הוליסטית

מי היה רוצה שיתייחסו אל רגשותיו ולא רק אל כאב האוזן שלו, או אל כאב השיניים, או כאב הראש שהפך למיגרנות. מי היה רוצה שמישהו אוהב יחבק ויאסוף את כולו, ולא רק ילחץ את ידו.

מי היה מעניק את כולו לילד או בוגר שאמר כמה משפטים, ולשמוע בעצם את הנשמה שלו בוכה בין המילים. מי יודע להקשיב אל הרוח ולהמיית העלים.

מי רגיל להסתפק ברצפט למכאוביו, וכבר שכח שיש למישהו לב מאחורי המדים. המסך. ולעצמו.

השבט התרחק והתפזר בעולם, העם התנפץ בגלותו לאלפי פירורים, המשפחה חלקה נטעה שורשים פה ושם, וחלקם איבדו את דרכם.

הטבעי ההומוגני, החיים המשותפים השומרים מסורת זקניהם וחכמיהם, מוטל בערימת תמונות וסיפורי צדיקים.

המודרניזציה רצה לרבי קומות, בלי להכיר את השכנים.

כמו כן, הפרט. האדם. הילד. האישה. ואין מקום ליתר מחשבות – או אז הם נקראים “אובססיה”. אם אתה חולם – תיקח כבר “ריטלין”. אין זמן לפתוח את הלב, עדיף שילך ל”טיפולים”. כשסובל ממש מייסורים – יבלע “תרופות וכדורים”.

חיבוק אחד חזק – לנצח ירפא את נפשו. חיוך אמיתי קטן, ינצח גם סרטן.

האדם מגיע עם מכאוב, בעיה, התלבטות או חלום מודחק. מאין יבוא עזרו? לאיזה ד”ר הוא יפנה? איזה קטגוריה תתאים למצבו? מי יעזור לשלוף אותו מהייאוש? מהכפור?

מטפלת הוליסטית-רפואה הוליסטית

אז עכשיו עולם הרפואה שואף לחזור למהותו. אל השבט ואל החמימות ואל הבסיס הטהור, זה מלפני שהכל התנפץ והתרחק לקומה ה-28 במשרד ממוזג מידי.

האדם כמו תמונת חיים, שלל גוונים ומעבר להם. אינסוף הרגלי חשיבה, רגעי צער ודיכוי, רגשות שהושבו ריקם, אכזבות. בושה ודאגות ייתר, שנים של בדידות וחוסר הבנה, טעויות שעשה, שעשו לו, הפסדים וגזל. חוסר ערך עצמי או כעסים של שנים רבות עמוס תסכולים ושתיקה רועמת. פחד נוראי שאיש לא הבין ולא היה שם להגן, רק ציפיות ושוב אכזבות.  כאב פיזי שהיה ונעלם ופתאום חזר, הפך לכרוני, שקע עמוק מידי. חוליים כמו סכרת, או דלקת פרקים, או הרבה יותר מזה. תורים ארוכים בכניסות למרפאות ובתי חולים עמוסים לעייפה. ובתי הקברות מלאי סיפורים.

עייפנו מלפרק את מהותנו לתתי נושאים, את כאבינו למחלקות ורופאים מקצועיים. הגיעו הימים שהיו כבר לפנים, התעוררות היקום – לחיים!

מטפלת הוליסטית-רפואה הוליסטית

מאות ואלפי מטפלים, מחכים למי שיגיע לקבלת טיפול. יציעו מיד את אזנם ואפשר גם את ליבם, לרווחה. יפתחו את ארגז כליהם המגוון לפתירת בעיות והחזרה לאיזון של מערכות המוח לב וגוף. המנטלי, הרוחני, הרגשי והפיזי. בכמה מהרבדים יש בוודאי חוסר הרמוניה. יש המשתמשים באנרגיות, יש הנעזרים במגע מרפא-עיסוי, טווינא, דיקור (קצת קר), רפלקסולוגיה, שיאצו וכן הלאה.

יש מי שישלוף כוסות רוח, כמו הסבתות שלנו שעשו אחת לרעותה. יש שיניחו אבנים על מרכזי אנרגיה, או קערות טיבטיות וינגנו לך צלילים ברוח. יש שישלפו קלפים טיפוליים ויספרו את חייך ויפיחו בך תקווה וייעוץ לדרך בטוחה, יש שירקחו לך טיפות קסם של ד”ר באך, ויש שיקשיבו וידברו לסירוגין, ויתנו עצה טובה, או ידריכו בתזונה, רפואת צמחים ופעילות גופנית. אפשר להכין עבורך פורמולות לבליעה, מריחה והרחה משמנים אתריים שישיבו לך את בריאותך ושמחת ליבך. ויש עוד כלים שלא מניתי, וכבודם במקומם.

כזו היא מטפלת הוליסטית, מטפלים הוליסטים המשתמשים ברפואה הוליסטית, כי הם יודעים שאתה אדם הוליסטי, וכל זה מגיע לך. כדי שתחזור להיות חם וחכם ואוהב החיים ושלם כפי שנבראת, לפני החטא. לפני שהחטאת והחטיאו אלו סביבך. שגם זמנם להגיע אל מטפלת הוליסטית יגיע בזמן.

זו רפואה טבעית, קוראים לה רפואה משלימה. היא משלימה את מה שחסר, כדי שתחזור להיות בהשלמה ולהיות שלם יותר.

רפואה שלמה!

עוד באתר:

ריפוי בשמנים ארומטיים

טיפול ברפואה טבעית

שיטות הטיפול שלנו

Call Now Button דילוג לתוכן