טיפול טבעי בדיכאון

טיפול טבעי בדיכאוןדיכאון ואיך שמנים ארומתיים יעזרו לך לצאת משם?

אני רוצה רק לישון. שום דבר לא עושה לי חשק להתאמץ. הכל כבד. לא מעניין. דיכאון. בני הבית לא יודעים מה יהיה, מתי כבר אחזור להיות מי שהייתי לפני שזה התחיל. זה נפל עלי ביום אחד, ההרגשה המביכה הזאת, שאין טעם לכלום. ואיך זה שאנשים אחרים עוברים מצבים ממש קשים, לא עלינו, והם קמים מזה! הם ממשיכים! מאיפה הכוח הזה? לי אין אנרגיה לכלום. אין טעם. ולא נעים לי מכולם, רוצה להיעלם….זאת תמונת מציאות. האומנם?

לדיכאון יש השפעה מדכאה

מה נעשה עם אדם שאין לו מוטיבציה? מי ייקח אחריות בשבילו? מי לא ירים ידיים בסביבת אדם מדוכא? האם הוא יגיע לטיפולים? האם כדורים פסיכיאטריים ירפאו אותו? האם יש תופעות לוואי? האם הם ממכרים? מה, תמיד הוא יישאר כזה? מה קרה לו? מה גרם לו?!

טיפול טבעי מהיר-יש חיה כזאת?

מניסיון ארוך טווח, מפגישות עם אנשים שחודשים ארוכים בקושי סוחבים את עצמם, מבני זוג שמנסים לא להישבר לידם, עלה בידי להיווכח בפלא הגדול של עוצמת הריפוי הנפשי והרגשי בעזרת שמנים אתריים. נקודת המוצא שלי היתה שאדם בדיכאון לא מצליח למצוא כוחות להשקיע בעצמו. שמי שנמצא בדיכאון בכלל לא מאמין שמשהו יכול לעזור לו. שהדיכאון מפיל אותו לייאוש והוא לא יגיע לטיפולים רגשיים. שאין לו סבלנות לחכות לצאת משם. מצאתי מענה ברקיחת שילוב של מספר שמני מרפא מרוכזים. השמנים האתריים פועלים כטיפול טבעי בחרדות על הנפש דרך חוש הריח וחודרים ישירות ובמהירות למוח. חוש הריח הוא מאוד גבוה וחדירות החומר האתרי דרך שאיפה, מהיר מכל טיפול אחר. גם כיוון שהמעבר מהאף קרוב למוח. תערובת נכונה של מגוון שמנים ארומתיים, ישפיעו במהירות על מערכת העצבים ועל זיכרונות קודמים שגרמו והביאו את האדם לדיכאון.

איזה שמנים ארומתיים מתאימים לטיפול בדיכאון?

טיפול טבעי בדיכאון השמנים שעובדים על מערכת הנפש והרגש שיעזרו למצבי דיכאון הם: מרווה מרושתת, ציפורן, נרולי, לבונה, יסמין, גרניום, ילנג ילנג, מליסה, קמומיל כחול, כורכום ועוד. דילול נכון של 4-6 מהשמנים האלו, ברמה איכותית וטהורה, ולא תמצית ריח של אותו שמן, לאחר בדיקת התאמה לאדם כאינדיבידואל, בהתחשבות בכל שאר הפרמטרים של מצבו, יביאו במהירות להקלה וריפוי מצבו הנפשי.  מוטב לשלב עם פגישות טיפוליות לריפוי מן השורש. מידע נוסף לקריאה:  
Call Now Button דילוג לתוכן