מוצרים טבעיים

למה מוצרים טבעיים ורפואה טבעית

למה מוצרים טבעיים ורפואה טבעית

דאודורנט טבעי, סבון טבעי, תרופות משמנים, בשמים טבעיים, מוצרי טיפוח טבעיים ופרחי באך

דאודורנט טבעי:

בשיחתנו על מוצרים טבעיים, הבה נתחיל עם הדאורדורנט הפתרון הטבעי לבעיית ההזעה והריח המתלווה אליה. כל החומרים טבעיים ואורגניים איכותיים ויעילים למטרה לשמה הורכבו (פרטים ליד המוצר בחנות שלנו). להזיע זו הדרך המהירה ביותר לנדף דרך העור אחוז ניכר מהרעלים שנמצאים בתוכנו ושואפים לברוח. רפואה טבעית מאמינה, כמו בדרך התורה, שיש: “סור מרע ועשה טוב”. שלב ראשון להימנע מהרע. להיפרד מחומרים מזיקים ולהפסיק לעצור אותם ולאגור אותם בגופנו עד שיתקבעו ויהפכו למחלה חלילה. להזיע, זה מקלחת לגוף! זה רק לא הכי נעים, רוצים להישאר ממוזגנים ונקיים, אבל בעצם, הלכלוך נשאר בפנים…שרק המון “מייק-אפים” מטשטשים. אבל רק מטשטשים. והריח? מה יהא עליו? יש מידות שונות של רמת הזעה בבית השחי, לעיתים מזיעים מהתרגשות או מתח, פחד או חרדה, לפעמים פשוט חם! או גלי חום פנימיים שקשורות למערכת ההורמונאלית, אבל מעל 95% מהאוכלוסיה מנדפים זיעה מבית השחי בעונות חמות כמו שלנו. מקרים קיצוניים, יקבלו טיפול מדוייק בארומתרפיה, או במידת הצורך טיפול הוליסטי, כדיי להחזיר לאיזון את המערכות. יש לנו בלוטות זיעה שאחראיות על תהליך פינוי הפסולת ואוורור וצינון הגוף, בדומה לרדיאטור ברכבים. יש בלוטות שאחראיות על הפרשת הריח מהגוף בתהליך ההזעה ובכלל, ריחו של גוף האדם. הריח הלא נעים שמתלווה לתהליך ההזעה תלוי ברובו בתזונה שלנו ובאורח החיים מבחינה פיזית, פעילות ושמירה לקויה על היגיינה. כן. גם גנטיקה. לעיתים הריח מתעצם ומחריף כאשר בלוטות הזיעה והריח בפעילות ייתר ובעיקר מחיידקים ופטריות שמתיישבים באזור החם והלח ומייתר חומציות הנמצאת בזיעה. אז אמרנו –סור מרע, וזה כולל התרחקות ושמירה מ: *תזונה ללא מחשבה, אכילת מוצרים מתועשים ועתירי חומרים מלאכותיים ורעלים של ממש. אכילת ייתר. אכילת מטוגנים וזלילה בלילות. עודף בצקים וממתקים. *שמירה על היגיינה אישית, בעיקר בימות הקיץ והחום, ואחרי עבודה קשה או מלכלכת. *הרגעת מערכת העצבים, וטיפולים ברגשות סוערים, או חרדות ועוד כיוצא בזה. *ישיבה ממושכת, יציבה שאינה זקופה, נעליים לא נוחות, יש לסור מהם, לטובת תנועה וזרימה. אחת לשעה לקום ולעשות פעילות כלשהי, במידה ואתם מדור המחשב ועבודתכם בישיבה שעות ארוכות. לכן יצרנו ב”רוח אש ומים”- שלל מוצרים טבעיים כדיי לקיים ולעשות טוב! מוצרים טבעיים

סבון טבעי:

עד בנושא של מוצרים טבעים… הסבון. כדי להמיס יתר שמנוניות המצטברת מהזיהום הנדבק אלינו מבחוץ, בדרכים ובעבודות הבית, מהתזונה שמפרישה עודפים מגופנו החוצה, ומחוסר איזון שעיקרו בתזונה לקויה, אנחנו חייבים להתרחץ! ראיתם איך הפילים עושים זאת? לנו יש חדק במקלחון או באמבטיה, והמים זורמים דרך הברזים! מזל שלא עשני פיל! חומרי תמרוקי הסבונים והשמפואים מחייבים שמירה על אריכות חייהם וצורתם, על מדפים עמוסים לעייפה ומלחמתם בעוד מאות יצרנים מהארץ ומחו”ל, מאלצים אותם להשתמש בעשרות סוגי חומרים שישמרו על המוצרים ויוזילו את המחיר. כמובן שסבון טהור מכיל שמנים יקרים, כיון שהם אייכותיים, ואינם מחקים את הטבע בכימיה מעבדתית, אלא 100% טוב! ויהלום-שווה המון. אם אתם מעריכים את חייכם ומכבדים את עצמכם, כבדו את גופכם גם בסבונים מן הטבע ובשאר תכשירי גוף שיזינו ויועילו לשמר ולרפא את הקיים (פירוט על כל מוצר-תמצאו בחנות שלנו).

תרופות משמנים:

במידה והתקררתם, או הילד מקיא או סובל מגזים, אם יש לך טחורים או פיסורות, אם הילד משתעל, והבעל עם חום, אם יש כאבי חניכיים, או נשירת שיער, אם יש כאבי בטן, סובלים מאי סדירות ביציאות, אם סובלת מכאבי טרום מחזור, או ניתוחים קייסריים, אם מישהו לא מצליח להתרכז בכיתה, או שוכח הכל, אם יש לך כאבי מפרקים, או פטריות בצפרניים או בוגינה, אם יש לך עור פנים ששום קרם לא עוזר, או יובש במרפקים, אם מישהו בבית סובל מסטרידו, או נזלת כל השנה, ואם יש לאימא לחץ דם או סכרת או שניהם, אם אין לו מוטיבציה ומישהו שקע בדיכאון, ואם ואם ואם…לא חייבים לרוץ ולהוסיף חומרים שבוודאי רשימת תופעות הלוואי בהם, ארוכה יותר מחומרי הריפוי….כיוון שההצטברות של הרע מזיקה למרות שנראה שביום נעלמת הדלקת, אבל, לאן היא נעלמת? היא נחנקת ומתחבאה וחוזרת. אז דיברנו על סור מרע, זה סור מרע, ועשה טוב-זה לפנות לארומתרפיסט/ית מוסמכ/ת וכאן אצלינו ב”רוח אש ומים”, תמצאו גם תרופה לרוח, גם לאש וגם למים. כמובן הכל חייב להיות הגיוני, לבדוק אצל רופא ורק אז לבחור באיזו דרך ללכת ולרפא את עצמך ואת משפחתך. זכותך לדעת וזכותך לבחור! תערובת השמנים לריפוי, מורכבת עבורך במיוחד בעקבות שאלון מפורט מאוד (אותו תמצא בחנות באתר שלנו) ועליו תענה ביסודיות. ריכוז כל המידע הרפואי עליך, יאפשר לרקוח לך תערובת לנושאים העיקריים שמפריעים לך, בהתחשבות מורחבת של כלל הנטיות שלך, כמו למשל, אדם שרוצה לטפל בלחץ דם גבוה שלו, אבל יש לו גם סוכרת, או סובל מעודף חום, השמנים הנבחרים עבורו יהיו מדוייקים לטיפול ולא יהוו ניגוד או יפרו איזון במערכת אחרת חלילה. הטיפול הטבעי יאפשר לך להרגיש שאת/ה לא פח זבל, אלא בן/בת של מלך! כנ”ל גם מוצרי טיפוח טבעיים ואפילו בשמים, אלו אינם מותרות בחייך! וגם כאן חוזר הניגון של “סור מרע ועשה טוב”. משחות לעור ידיים או פנים, כפות רגליים סדוקות, או אקנה, קמטים או יובש, גרויי עור או קפרוז, וכל מצבי עור שדורשים טיפול, אל לנו להוסיף רעלים מחומרי טיפוח כימיים מסחריים רבי רושם רעש וצלצולים. במרכז שלנו – “רוח אש ומים” תמצא פתרון טבעי לריפוי ואיזון כל המערכות שלך. לפי הרפואה ההוליסטית, העור הוא מעטפת הגוף והוא חושף ומשקף, לעיתים צועק, את מה שיש בתוכנו. טיפול עמוק וריפוי הפנימיות, הגופנית והרגשית, הנפשית והפיזיולוגית, יביאו לשיפור עצום בעור שלך! אחרון חביב למאמר זה, אלו תמציות פרחי באך.  רבות נכתב  על פורץ הדרך לרפואה ההוליסטית – ד”ר באך (במאמרים שלי-תוכל למצוא עוד חומר). רוב המטפלים בפרחי באך, יודעים בתבונתם ובידיעתם להתאים עבורך סינרגיה אישית להביא אותך לאיזון. תמציות באך, הן נכס בינלאומי ממש! הדרך שלי לרקוח לך את הסינרגיה הייחודית, היא ע”י אבחון בצבעים, בשיטת “ראי הנפש”. אני סומכת רק עליך שאתה הוא הרופא הטוב ביותר של עצמך, ולכן, ע”י חכמת הצבעים שאתה תבחר מהחיבור שלך לצבע, אכין לך את הסינרגיה הכי מדוייקת בעולם, ואשמח לעזור במידת הצורך גם הלאה מזה. בברכת-הארה ותובנה חדשה כל רגע. פתיחות וחדות, שמחה ואמונה. יעל קשי. “רוח אש ומים” – המרכז לרפואה הוליסטית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button דילוג לתוכן